MACGRAF
REKLAMA & POLIGRAFIA

Licencje

Przedmiotem licencji jest również wizerunek maskotki drużyny narodowej – Orła Bielika zaprojektowany przez firmę MacGraf

Wszystkie produkty licencyjne PZPN oznaczone są odpowiednim znakiem z podpisem Oficjalny Produkt Licencyjny PZPN. Asortyment z taką notą to gwarancja najwyższej jakości oraz pewność, że powstały zgodnie ze standardami Polskiego Związku Piłki Nożnej. Trzystopniowa akceptacja produktów sprawia, że produkty są sprawdzane pod wieloma względami: wizualnymi, użytkowymi oraz merytorycznymi. W 2016 roku Unia Europejskich Związków Piłkarskich (UEFA) wyróżniła PZPN i program licencyjny nagrodą UEFA KISS Marketing Award w kategorii Najlepsze partnerstwo komercyjne.

Firma MacGraf przez okres 5 lat uczestniczyła w promocji piłki nożnej współpracując z Polskim Związkiem Piłki Nożnej produkując różne produkty z logo PZPNu. Na licencji wyprodukowaliśmy chorągiewki, szaliki, koszulki oraz zapachy samochodowe. Kluczowym produktem na licencji były Karty i Naklejki kolekcjonerskie.

Copyright © 2024 MacGraf. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Takie produkty są często atrakcyjne wizualnie i posiadają wysoką jakość wykonania. Reklama produktów z licencją stanowi skuteczne narzędzie marketingowe, przyciągając uwagę konsumentów i wyróżniając się na rynku. Dlatego warto inwestować w licencjonowane produkty, które zapewnią sukces i zadowolenie klientów.

Licencja produktów to kluczowy aspekt w sprzedaży nowości i reklamie. Produkty na licencji znanych marek cieszą się coraz większą popularnością. Posiadanie odpowiednich licencji daje firmom możliwość legalnego korzystania z marki lub wzoru, co zwiększa wiarygodność i zaufanie konsumentów.